ULA - Український логістичний альянс

Інвестору

Україна займає особливе місце в європейській транзитній системі завдяки розвиненій транспортній мережі та портам, що незамерзають. Довжина залізничної мережі загального користування становить 21654,7 км. Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування – 169 501,6 км.
Технологічні потужності транспортної інфраструктури України здатні щорічно перевозити залізницями понад 1 млрд. тон вантажів, переробляти у портах понад 160 млн. тон вантажів.
Україна має найвищий коефіцієнт транзитності в Європі, що дорівнює 3,75.
Україна є ідеальним місцем для організації логістики між ринками Європейського Союзу, країн СНД та Азії.
Корисні посилання для інвесторів
Порядок в’їзду, виїзду і перебування іноземних громадян в Україні знаходиться під суворим державним контролем. Головна мета — захист країни від нелегальної міграції, міжнародного тероризму та інших негараздів. Іноземці в'їжджають в Україну і виїжджають з України через пункти пропуску на державному кордоні за національним паспортом i у разі наявності візи, якщо інший порядок в'їзду не встановлено законодавством або міжнародними договорами України.
Україна надає можливість швидкої і простої процедури реєстрації бізнесу, незалежно від того, українським ви є інвестором чи іноземним. Ви можете створювати нові підприємства, які на 100 % належатимуть вам; відкривати філії та інші відокремлені підрозділи своєї компанії; придбавати українські підприємства, які вже діють, або створювати спільні підприємства з українськими юридичними й фізичними особами.
Усі податки та збори, ставки, пільги, правила, а також порядок та механізми оцінки та сплати податків визначені в Податковому кодексі України. Система оподаткування складається із загальнодержавних і місцевих податків та зборів. Ключові платежі для більшості підприємств, які перебувають на загальній системі оподаткування, такі:
Урядовий портал
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
Верховна Рада України
Офіційний вебпортал парламенту України
Міністерство економіки України
Міністерство фінансів україни
Міністерство закордонних справ України
Державна фіскальна служба України
Office of the National Investment Council of Ukraine
Ukraine Invest

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

2019 Український логістичний альянс