Новини ULA

Запуск Нового Мультимодального Маршруту «Північ-Південь»

Новини Альянсу | Alliance News
📢 Асоціація «Український Логістичний Альянс», інформує про запуск нового міжнародного мультимодального маршруту «Північ-Південь», ініційованого членом асоціації, компанією FERRYPLUS Co. Ltd., а також компаніями Baltic Shipping та SunSmart.

Співпраця з LTG Cargo та Українською залізницею відкриває нові перспективи для інтермодальних перевезень, підкреслюючи важливість інтеграції різних видів транспорту для оптимізації логістичних ланцюгів. Тестова поїздка інтермодального маршруту Клайпеда - Каунас - Київтривала 9 діб. Надалі планова тривалість маршруту становитиме 5 діб, що не тільки покращує логістичні показники, але й відкриває нові можливості для бізнесу. Цей маршрут, з'єднує Клайпеду, Каунас та Київ, даючи можливість для запуску регулярного рейсу, що забезпечить стабільність у вантажних потоках.

Маршрут «Північ-Південь» не лише забезпечує ефективність у перевезеннях важких вантажів, але й відповідає сучасним вимогам екологічності. Використання напівпричепів, контейнерів та вантажних автомобілів в інтермодальних перевезеннях сприяє зменшенню вуглецевого сліду та підвищенню екологічної відповідальності.

Розширення маршруту, що включає напрямки через Польщу до Балтійських та Скандинавських країн, а також до Німеччини та Нідерландів, відкриває нові можливості для торгівлі та економічного розвитку. В майбутньому Чорноморський вузол з паромними з'єднаннями з Туреччиною та Грузією є ключовим елементом у створенні ефективного логістичного коридору.

Перевезення в 2023 році добрив, ПЕТ-гранул, солі, зерна, будівельних матеріалів, продуктівхарчування, напоїв та іншої тарно-штучної номенклатури вантажів між Литвою та Україною свідчать про потенціал цього маршруту.

Проект NSExpress стає важливою ланкою в міжнародних вантажних перевезеннях, відкриваючи нові горизонти для розвитку логістичного сектора.

Запрошуємо вас відвідати сайт www.nsexpress.biz, де ви зможете детально ознайомитися з усіма перевагами нового мультимодального маршруту «Північ-Південь».