Новини ULA

Nazovni

Новини Альянсу | Alliance News
Що таке Nazovni?
Nazovni - це новий рівень взаємодії держави та бізнесу, це інструмент від Міністерства закордонних справ України, завдяки якому українські компанії отримують допомогу у виході на ринки інших країн.
Вихід на експорт - це кропітка та багатогранна робота, тому мета Nazovni - надати максимальне сприяння і підтримку в розширенні географії бізнесу та спільними зусиллями досягти бажаного результату.
Для експортерів працює велика команда з економічних дипломатів, адже українські виробники можуть звернутись до будь-якої країни, де є дипломатичне представництво України та залишити заявку на сприяння виходу на експорт, а також команда акаунт - менеджерів, які супроводжують експортерів на цьому шляху; сервіс є безкоштовним.
Як це працює?
Перший крок - реєстрація на платформі (https://nazovni.online/) Після чого необхідно заповнити заявку з інформацією про бізнес. Ці відомості важливі для пошуку майбутніх партнерів за кордоном.
• Якщо Ви не маєте досвіду експорту або не знаєте, як розширити географію свого бізнесу - команда Nazovni надасть рекомендації по вибору ринку для експорту. Ви отримаєте практичні поради з вибору ринку, адаптовані під специфіку Вашого бізнесу.
• Якщо Ви маєте досвід експорту, знаєте країну та свою цільову аудиторію - заповнюйте заявку на сприяння виходу на експорт, завантажуйте англомовну презентацію і відмічайте послуги/інформацію, які ви бажаєте отримати.
З Nazovni Ви також будете мати доступ до актуальної інформації про здійснення експорту і отримувати розсилку з новинами та анонсами заходів для експортерів, інформацію про виставкові заходи та пільгові умови участі, а також запити від перевірених іноземних контрагентів, які залишають заявки на платформі для пошуку українських бізнес - партнерів.